futsal - malá kopaná
hanspaulka - Praha

FUTSALOVÝ TURNAJ - JUMBO CUP


Ahoj je pátek a já se hlásím s rozlosováním Jumbo cupu na neděli 19.1. Začátek máme v 9 hodin a tak bych prosil vás všechny, aby jste na své úvodní zápasy dorazili včas. Na prvním Jumbo cupu v prosinci se to nepovedlo Tuscaroře a byl z toho poté velký zmatek. Takže již budu nekompromisní a pokud nebude někdo včas na place naskočí čas a každou třetí minutu počínaje první mu naskočí gol v neprospěch jeho teamu. Nic se nebude přehazovat jako se to udělalo na prvním turnaji a tudíž nebudou snad žádné podobné komplikace. Doufám že toto chápete je to hlavně pro pohodu všech.

Ještě připomínám ,že musí být sálová obuv kdo by neměl nebo by se nepřezul hrozí mu pokuta 500 kč nebo případné vyřazení jeho teamu z turnaje. Moc prosím všechny hráče a fanoušky, aby toto dodržovali. Důvod je prostý mohli by nám turnaje na Hamru zrušit. A teď již k samotnému rozlosování futsalového turnaje. Máme třináct teamů a budou rozděleny do třech skupin a to takto :

skupina A:
Sons of Slavia
Démoni
Zimbru Olymp I.
Spartak Trnava

skupina B:
Marťans
Kent
Zimbru Olymp II.
Macheta

skupina C:
BCF UPC direct
Rio Bravo
Playboys
Běchovice
Arsenal Prague

tak a časově to vypadá takto :

9.00 hod

BCF UPC direct - Rio Bravo
Playboys - Běchovice

9.12 hod
Macheta - Zimbru Olymp II.
Kent - Marťans

9.24 hod
BCF UPC direct - Arsenal Prague
Sons of Slavia - Demoni

9.36 hod
Zimbru Olymp I.- Spartak Trnava
dále již podle rozpisu

Všechny vás prosím o potvrzení na facebook nebo sms, že dorazíte včas na váš první zápas dík a těším se na neděli čau Jambo