futsal - malá kopaná
hanspaulka - Praha

FUTSALOVÝ TURNAJ - JUMBO CUP


Ahoj lidi,
sportovci,příznivci a přátelé máme tady opět podzim stromy změnili barvy ze zelené na různobarevné a my se pomalu posouváme do časů vánočních a silvestrovských. Jak již bývá zvykem v tomto čase se hlásím vždy i já a nabízím vám opět tradici v podobě futsalového soupeření na mnou pořádaných turnajích s názvem JUMBO CUP. Letošek je ovšem ještě vyjímečnější než ročníky předešlé a to proto,že ...můj mateřský team v hanspaulské fotbalové lize bude slavit 30 let působení v této soutěži a za mé účasti v něm.

Běh to byl dlouhý a trat nelehká nebot jsme si z teamem prošli téměř celým spektrem soutěží od 2 do 7 ligy.Vysvětlím blíže-1 ligu jsme jak je 30 let za námi nevybojovali a do 8 jsme nikdy nespadli i když v poslední soutěži jsme byli ale v naší době se jí říkalo kvalifikace a liga nad ní byla pouze 6. Snad nejvíce zápasů odehrál náš team v lize 3 a 4.

Na první futsalový turnaj který bude v termínu 14 prosince 2013 jsem tudíž zarezervoval všechny 4 haly na tradičním Hamru Braník a snažím se pozvat teamy jež s naší minulostí mají co do činění.Jedním z takových účastníků by měl být team Sparty Pankrác hrající druhou ligu hanspaulky a jejich fotografem jež se u teamu zcela jistě narodil nebot je s ním od dob co je znám.další pozvánky budou putovat k lidem jež soutěže v hanspaulce či futsalu řídí nebo řídili a proti nimž jsme nastupovali jsou to pánové sedící v kancelářích ve Strašnicích či na Strahově ale třeba i v UEFA či FIFA.

Kdo se nakonec ukáže na hřišti nebo jen jako divák dnes ještě říci nemohu ale myslím,že legend a známých tváří bude více.O současných a dříve hrajících hráčích našich a světových kolbišt mluvit ani nebudu neb se na turnajích Jambo zjevují pravidelně.Prozradím jen tolik,že za náš team nastupovali hráči Petr Pejša (Sparta Praha), Václav Kadlec (otec nynější hvězdy), Pavel Mráz (hráč a kapitán mistara Malty La Valletty) a další.

Dnešní povídání bych ukončil ještě tím ,že vám prozradím i další termíny turnajů na Hamru, aby jste si je mohli dát do kalendáře a zároven vás upozorním na to,že haly jsou objednány pouze dvě vždy od 9 do 15 hod tudíž počet teamů je značně omezen max 16 na turnaj.

termíny dalších turnajů jsou neděle 19.1.a soboty 1.2 - 15.2 - 1.3 - 15.3

Toliko zatím pro úvod kdo by se chtěl přihlásit volejte prosím na tel 721486245 startovné je stále stejné a tudíž 1800 kč na team a splatno jest na účet 670100-2203030671 banka 6210
 
Nejaktuálnější informace a upozornění na termíny najdete nejlépe na facebooku .
Petr Jambor